Pozwólcie nam sobie doradzić!

Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.

Skontaktujcie się z BG-Graspointner już teraz i uzyskajcie niezbędne informacje

-

BG Systemy odwadniające fasady i dachy ze stali

Do wszystkich zastosowań

Stal oznacza trwałość. BG-Graspointner oznacza wysoką jakość wykonania. To idealna kombinacja do właściwego odprowadzanie wody powierzchniowej.
Wszędzie tam, gdzie dostępna jest minimalna wysokość instalacji, ale potrzebna jest maksymalna wydajność, najlepiej sprawdzi się system korytek stalowych BG wykonanych z ocynkowanej stali lub stali nierdzewnej.
Ruszty kratowe, mostkowe, dziurkowane, jak również ruszty podłużne i poprzeczne dają architektom wiele możliwości.

BG-FA Korytka fasadowe
Korytka fasadowe w wersjach z różnymi rusztami opracowano specjalnie na potrzeby płaskich dachów, tarasów i elewacji. Aby umożliwić wyrównanie różnic w wysokości i nachyleniu fundamentów, BG-Graspointner oferuje również stalowe systemy odwadniające z opcją regulacji wysokości.

BG-FA Korytka fasadowe szczelinowe
Korytka szczelinowe umożliwiają odwadnianie elewacji tynkowanych i szklanych oraz wejść, zapobiegając uszkodzeniom budynków spowodowanym przez wilgoć i zastój wody. Wąski otwór i obszerny korpus zapewniają optymalną wydajność odprowadzania wody, jednocześnie nie rzucając się w oczy.

Nakadki szczelinowe FILCOTEN
Nakadki szczelinowe FILCOTEN w szczególności sprawdzają się tam, gdzie ze względów architektonicznych funkcjonalność odgrywa równie ważną rolę, co aspekt wizualny. Z uwagi na niewielką szerokość szczeliny dopasowują się do wykończonych powierzchni, np., asfaltowych i nie rzucają się w oczy.

Specjalne rozwiązania
Nasi technicy chętnie opracują dla Państwa specjalne elementy konstrukcji lub zindywidualizowane rozwiązania. Dostarczamy produkty na specjalne zamówienie i wspomagamy doświadczeniem na miejscu budowy. Zgodnie z mottem „Fachowcy wiedzą lepiej” cieszymy się z Państwa pytań i chętnie doradzamy, by budowa przebiegała szybko, sprawnie i po Państwa myśli.

-